Zasady odpowiedzialnej gry w 22Bet

Nasz zespół światowej klasy profesjonalistów ciężko pracował, aby uczynić 22BET niezawodnym i bezpiecznym miejscem, w którym zawsze gwarantowana jest świetna rozrywka. Jednak czasami gra w kasynie może się wiązać nie z radością, a z bardzo negatywnymi doświadczeniami. Aby zapobiegać takim sytuacjom i pomóc w uniknięciu uzależnienia od hazardu oraz związanych z nim problemów, pragniemy poświęcić nieco czasu, aby zaproponować Ci poradę w tej sprawie.

CO NALEŻY ZROBIĆ:

Jeśli masz świadomość, że będziesz mieć pewne problemy z hazardem lub masz obawy, że nie potrafisz znaleźć równowagi między tym, ile chcesz przeznaczyć na grę i tym, ile w rzeczywistości możesz grać, możesz rozważyć samowykluczenie się z gry hazardowej w naszym kasynie. 

Możesz skorzystać z tego środka zapobiegawczego, kontaktując się z naszym życzliwym zespołem Obsługi Klienta za pomocą czatu na żywo. Jeśli zaś martwisz się o bliską i drogą Ci osobę, która mogła stracić kontrolę nad swoją grą hazardową, skontaktuj się z naszym życzliwym zespołem Obsługi Klienta, a my postaramy się pomóc. Zespół Obsługi Klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku. Kontakt z nim jest możliwy za pośrednictwem czatu na żywo.

Cieszymy się, jeśli jesteś w stanie kontrolować czas i kwotę przeznaczane każdego dnia na grę. Ale jeśli jest inaczej, warto poszukać pomocy u profesjonalistów w walce z problemami dotykającymi nałogowych hazardzistów.

1. Samoocena 

Zachęcamy do poddania się uczciwej samoocenie. Prosimy, aby odpowiedzieć sobie na poniższe pytania. Jeśli odpowiesz twierdząco na wszystkie lub większość z nich, prawdopodobnie masz problem z uzależnieniem od hazardu. 

 1. Czy masz trudności z kontrolowaniem wydatków na hazard?
 2. Czy pożyczasz lub kradniesz pieniądze, aby móc uprawiać hazard?
 3. Czy zauważyłeś lub zauważyłaś, że spędzasz mniej czasu z rodziną i przyjaciółmi, aby mieć więcej czasu na hazard?
 4. Czy reagujesz negatywnie na spostrzeżenia innych osób odnośnie do Twoich nawyków hazardowych?
 5. Czy straciłeś lub straciłaś zainteresowanie hobby lub innymi sposobami spędzania wolnego czasu?
 6. Czy popadasz w depresję lub miewasz myśli samobójcze z powodu przegranych?
 7. Czy kiedykolwiek skłamałeś lub skłamałaś, aby zataić sumę pieniędzy lub czas poświęcone na hazard?

Nigdy nie jest za późno, aby przyznać się do uzależnienia i zwrócić się o pomoc. Szanujemy naszych klientów i w żadnym przypadku nie wspieramy zachowań prowadzących do rozwoju uzależnienia. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które mogą pomóc w obniżeniu ryzyka uzależnienia oraz w walce z uzależnieniem od hazardu:

 1. Nie postrzegaj hazardu jako źródła dochodu.
 2. Ogranicz czas i pieniądze poświęcone na hazard. Trzymaj się wyznaczonych granic. Skontaktuj się z naszym zespołem Obsługi Klienta w celu ustalenia ograniczeń na swoim koncie.
 3. Obstawiaj tylko te pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić bez wpływu na Twoje codzienne wydatki.
 4. Unikaj odrabiania strat.

Nie podejmuj się gry hazardowej, jeśli:

 1. Znajdujesz się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 2. Zmagasz się z depresją.

W naszej ofercie znajdują się różne opcje samoograniczenia i samowykluczenia. Jeśli obawiasz się, że możesz się uzależniać od hazardu, zachęcamy do kontaktu z Obsługą Klienta, w celu:

 1. ustalenia limitu kwoty, jaką możesz obstawić w określonym czasie (dzień, tydzień, miesiąc, sześć miesięcy, rok);
 2. ustalenia limitu kwoty, jaką możesz przegrać w określonym czasie;
 3. ustalenia limitu czasu, jaki możesz w określonym czasie spędzić na stawianiu zakładów;
 4. wykluczenia się z aktywności hazardowej na czas określony lub nieokreślony.

2. Samowykluczenie i samoograniczenie

Możesz się skontaktować z naszym zespołem Obsługi Klienta za pomocą czatu na żywo, informując nas o swojej decyzji o zawieszeniu aktywności hazardowej w serwisie na określony czas. Podejmiemy wszelkie niezbędne kroki w celu zablokowania dostępu do Twojego konta i dopilnujemy, abyś nie otrzymał lub nie otrzymała żadnych materiałów promocyjnych.

22BET gwarantuje, że osoby samowykluczone lub mimowolnie wykluczone nie otrzymają maili, reklam telemarketingowych, materiałów klubowych dla graczy lub innych materiałów promocyjnych powiązanych z grą w serwisie.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapobiec tworzeniu przez Ciebie nowych kont i zablokować nowe. Twoje konto zostanie automatycznie odblokowane po zakończeniu określonego okresu. Aby skorzystać z tej opcji, skontaktuj się z nami pisząc na adres block@22bet.com. W okresie samowykluczenia nie możesz podejmować prób utworzenia nowego konta i musisz zaakceptować, że Firma nie będzie ponosić odpowiedzialności finansowej i nie będzie w inny sposób odpowiedzialna za kontynuowanie przez Ciebie gry hazardowej lub korzystanie z nowego konta w serwisie jako osoba zarejestrowana pod nowym nazwiskiem lub z innym adresem zamieszkania.

3. Poszukiwanie pomocy

Jeśli potrzebujesz pomocy w walce z uzależnieniem od hazardu, zalecamy odwiedzenie poniższych stron w celu uzyskania wielu wartościowych informacji na temat zapobiegania uzależnieniu od hazardu i wsparcia osób doświadczających uzależnienia od hazardu:

4. OCHRONA NIELETNICH:

22BET akceptuje tylko graczy, którzy ukończyli 18 lat i wykorzystuje wszelkie dostępne metody w celu powstrzymania wszelkich prób rejestracji i gry osób nieletnich. 22BET zastrzega sobie prawo do wymagania potwierdzenia tożsamości, a w przypadku nieukończenia przez gracza 18 lat, niezwłocznego zablokowania dostępu do serwisu.

Niemniej mamy świadomość, że z powodu powszechnej dostępności do Internetu i jego charakteru, osoby nieletnie nadal mogą znaleźć sposoby na dokonanie rejestracji i grę. W związku z tym zalecamy rodzicom współpracę w celu ochrony swoich dzieci przed swobodnym dostępem do stron hazardowych. Gwarantujemy, że nasze reklamy, materiały sponsorowane i marketingowe nie są skierowane do osób nieletnich i nie mają na celu wzbudzić ich zainteresowania serwisem.