22Bet wypłaty

Po ukończeniu rejestracji użytkownicy od razu otrzymują możliwość zlecenia pierwszej wypłaty. Wystarczy w tym celu wykonać kilka prostych kroków, które opisujemy poniżej. Sprawdź, jakie metody wypłaty oferuje 22Bet oraz jak z nich korzystać!

Wyplaty w 22Bet

Metody wypłaty w 22Bet

Wielu innych bukmacherów wymaga przeprowadzenia weryfikacji tożsamości, zanim użytkownik otrzyma możliwość skorzystania z opcji wypłaty. Jak wypłacić pieniądze z 22Bet? U tego bukmachera wygląda to inaczej, ponieważ nie trzeba wykonywać wyżej wspomnianej weryfikacji, aby móc wypłacić pieniądze – metody wypłaty są dostępne od razu po założeniu konta. Znajdziemy tutaj sporo różnego rodzaju sposobów na wypłatę pieniędzy, zwłaszcza w zakresie dostępnych kryptowalut. Do tego wszystkie dostępne sposoby wypłaty nie wymagają płacenia prowizji. W poniższej tabeli zamieściliśmy wszystko, co warto wiedzieć na temat metod wypłat dostępnych w 22Bet.

NazwaMin. kwotaCzas realizacji
AstroPay10 PLNDo 24 godzin
Perfect Money10 PLNDo 48 godzin
Jeton5 PLNDo 24 godzin
SticPay5 PLNDo 48 godzin
Payeer9,44 PLNDo 48 godzin
Sepa235,76 PLNDo kilku dni roboczych
Kryptowaluty0,001 danej kryptowalutyOd kilkunastu minut do kilku godzin w zależności od wybranej kryptowaluty

Jak można zauważyć, wśród metod wypłat oferowanych przez tego usługodawcę nie znajdziemy między innymi takich popularnych środków płatniczych, jak 22Bet Skrill, 22Bet Ecopayz, 22Bet Revolut czy 22Bet Paysafecard. Dostępne opcje są jednak przede wszystkim sprawdzone oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się o to, czy pieniądze trafią na ich konto.

Warto tutaj jeszcze dodać, że bezpośrednie przelewy bankowe można zrealizować tylko za pomocą 22Bet Sepa. Jeśli natomiast chodzi o kryptowaluty, użytkownicy mają do wyboru łącznie aż 39 różnych opcji. Wśród nich znajdziemy zarówno popularne opcje jak Bitcoin, Binance Coin czy Ethereum, jak i niszowe rozwiązania w postaci TrueUSD, Pax Dollar czy Verge.

Jak wypłacać pieniądze w 22Bet?

W momencie, gdy gracz wygra satysfakcjonującą kwotę pieniędzy, 22Bet wypłata będzie dostępna na wyciągnięcie ręki. Wystarczy bowiem wykonać zaledwie kilka prostych kroków, aby wysłać i otrzymać pieniądze. Przedstawiamy, jak krok po kroku zlecać 22Bet wypłaty:

 1. Zaloguj się na konto

  Po wejściu na stronę bukmachera wystarczy nacisnąć przycisk “zaloguj się” w prawym górnym rogu strony, a następnie podać e-mail oraz hasło, aby się zalogować.
  Jak wypłacac pieniadze w 22Bet - krok 1
 2. ozwiń ikonkę “moje konto”

  Po wykonaniu powyższego kroku trzeba będzie nacisnąć ikonkę znajdującą się po lewej stronie przycisku “Depozyt” w górnej części strony głównej 22Bet.
  Jak wypłacac pieniadze w 22Bet - krok 2
 3. Naciśnij “podjęcie środków z konta”

  Opcję znaleźć można na drugim miejscu od góry w rozwiniętym menu po naciśnięciu ikonki “moje konto”.
  Jak wypłacac pieniadze w 22Bet -krok 3
 4. Wybierz metodę płatności

  Użytkownik zostanie przeniesiony do strony, na której będzie mógł wybrać jedną z metod wypłaty udostępnianych przez 22Bet. Są to AstroPay, Perfect Money, Jeton, SticPay, Payeer, Sepa oraz 39 różnych kryptowalut.
  Jak wypłacac pieniadze w 22Bet - krok 4
 5. Wpisz kwotę i naciśnij potwierdź

  Po naciśnięciu wybranej metody płatności, przed oczami użytkownika pojawi się okienko, w którym należy wpisać kwotę wypłaty oraz potwierdzić przelew. Czas realizacji będzie uzależniony od tego, jaki sposób wypłaty wybraliśmy.
  Jak wypłacac pieniadze w 22Bet - krok 5

Podatki i prowizje

Po założeniu nowego konta w 22Bet, zawarciu zakładu oraz uzyskaniu wygranej, użytkownik będzie mógł zauważyć, że bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za postawiony zakład. Nie znajdziemy tutaj zarówno 12% podatku od stawki, jak i powiększonego podatku o 10% od wygranej powyżej kwoty 2280 PLN. Do tego warto wiedzieć, że 22Bet nie wymaga opłacania jakichkolwiek prowizji za zlecanie wpłat oraz wypłat przez użytkowników.